Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
MurdererRated ★ 1.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 1.0
Dark WaterRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 2.0
Piranha 3DDRated ★ 2.0
The StrangersRated ★ 2.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
The UninvitedRated ★ 2.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 2.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.0
The Amityville HorrorRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 2.0
High TensionRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0