Series
Ratings
97
SwitchedRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Samurai GourmetRated ★ 5.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 3.5- Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0