Series
Ratings
30
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0- Bungo Stray DogsRated ★ 2.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0