Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.0