Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.0
Man to ManRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 2.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0- Phantom SingerRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 3.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 2.5