Movies
Ratings
119
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Killer_ A Girl Who Deserves To DieRated ★ 1.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5