Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
- DreamRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5