Series
Ratings
64
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0