Series
Ratings
82
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 3.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5