Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Sharp ObjectsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5