Movies
Ratings
51
GravityRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0