Movies
Ratings
837
The World of LoveRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
ElleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The KillersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
SheRated ★ 3.0
HairRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
The AlphabetRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0- A DayRated ★ 3.0
- TraficRated ★ 3.5
- ForestRated ★ 4.0