Titles you rated
Isekai Cheat MagicianRated ★ 4.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 5.0
Hana ni Keda MonoRated ★ 3.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5