Movies
Ratings
205
Into the StormRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
Rock of AgesRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 0.5
Penny PinchersRated ★ 3.0
StardustRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 0.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 2.5