Movies
Ratings
141
Life of PiRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Free WillyRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Road to PerditionRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Trouble with the CurveRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Closed NoteRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
TwinsRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0