Titles you rated
Taare Zameen ParRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Death of StalinRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Last SummerRated ★ 3.0- Nipple War3Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- My Annoying MotherRated ★ 3.5
BeauRated ★ 2.5
C'est La VieRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
The Gleaners & IRated ★ 2.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
The Painted VeilRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0