Titles you rated
All's FairRated ★ 3.0- Girls' Generation and the Dangerous BoysRated ★ 2.5
- Channel GGRated ★ 3.0
BootsRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
Hacks Season 3Rated ★ 4.5- ToGetHerRated ★ 3.5