Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0