Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5