Titles you rated
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 1.5- Magical DoReMiRated ★ 3.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 1.5- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.5
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 4.0
- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 1.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 1.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 1.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 0.5- 명탐정 코난Rated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 1.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 1.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 2.0- Fairy TailRated ★ 3.0