Movies
Ratings
102
17 AgainRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The ESP CoupleRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0