Movies
Ratings
105
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0