Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0