Series
Ratings
204
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Haunted PalaceRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5