Titles you rated
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 1.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 2.0
V.I.P.Rated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
No EscapeRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 1.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 0.5