Movies
Ratings
133
OldboyRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
ExitRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
WickedRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5