Titles you rated
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5