Titles you rated
Romance TownRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0