Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0