Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0- 태풍상사Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5