Titles you rated
Despicable MeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0