Series
Ratings
17
GoblinRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5