Series
Ratings
13
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 0.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5
Doctor PrisonerRated ★ 0.5
Chief KimRated ★ 0.5
Money FlowerRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 4.0