Series
Ratings
50
Operation LoveRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0