Movies
Ratings
312
Leave the World BehindRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Lost CityRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Last Night in SohoRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0