Movies
Ratings
466
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.0- Tears of AfricaRated ★ 2.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.0- Tears In The ArcticRated ★ 2.0
ReincarnationRated ★ 1.0
The Grudge 2Rated ★ 1.0
Ghost TrainRated ★ 1.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.0
VoicesRated ★ 1.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 1.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 1.0
The Evil TwinRated ★ 2.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 1.0
The EyeRated ★ 2.0
ArangRated ★ 2.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
YogaRated ★ 2.0