Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0