Movies
Ratings
72
Warm BodiesRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0