Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0