Movies
Ratings
16
The HandmaidenRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0