Series
Ratings
43- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
BromanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Just YouRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0- FamilyRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0