Titles you rated
 JumongRated ★ 4.0 JumongRated ★ 4.0
 Love in the MoonlightRated ★ 3.5 Love in the MoonlightRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0 Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
 Six Flying DragonsRated ★ 4.0 Six Flying DragonsRated ★ 4.0
 Jewel in the PalaceRated ★ 5.0 Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
 SupernaturalRated ★ 3.0 SupernaturalRated ★ 3.0
 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0 Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5 Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
 Gossip GirlRated ★ 1.0 Gossip GirlRated ★ 1.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Hana KimiRated ★ 1.5 Hana KimiRated ★ 1.5
 Nodame CantabileRated ★ 4.5 Nodame CantabileRated ★ 4.5
 GoblinRated ★ 4.0 GoblinRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0