Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ToscanaRated ★ 4.0
Mori, The Artist's HabitatRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0