Titles you rated
HopeRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5