Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
Still LifeRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
HushRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5