Movies
Ratings
439
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Naked LunchRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
TaxidermiaRated ★ 3.5
On the Silver GlobeRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Boys in the BandRated ★ 4.0
Next FloorRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.0