Series
Ratings
30
AdolescenceRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
HannibalRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0