Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
The Disaster ArtistRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.5