Movies
Ratings
316
InfernoRated ★ 4.0
Happy FlightRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
The End of the StormRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0