Movies
Ratings
150 OkjaRated ★ 5.0 OkjaRated ★ 5.0
 MatildaRated ★ 4.5 MatildaRated ★ 4.5
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
 HerRated ★ 1.0 HerRated ★ 1.0
 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5 The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
 Real SteelRated ★ 5.0 Real SteelRated ★ 5.0
 LolitaRated ★ 0.5 LolitaRated ★ 0.5
 UnforgettableRated ★ 3.5 UnforgettableRated ★ 3.5
 Salut d’AmourRated ★ 4.5 Salut d’AmourRated ★ 4.5
 Toy Story 3Rated ★ 5.0 Toy Story 3Rated ★ 5.0
 Shrek 2Rated ★ 4.0 Shrek 2Rated ★ 4.0
 The Day After TomorrowRated ★ 4.0 The Day After TomorrowRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
 Ghost HouseRated ★ 4.0 Ghost HouseRated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0 Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
 My Boss, My TeacherRated ★ 3.0 My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
 Barefoot GibongRated ★ 3.5 Barefoot GibongRated ★ 3.5
 200 Pounds BeautyRated ★ 4.0 200 Pounds BeautyRated ★ 4.0